TANIEC/ŚPIEW

ROK 2007

• Dyplom uznania dla Przedszkola Publicznego "Biała kolęda"

ROK 2009

• I miejsce zespołu Iskierki na V Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja" w Osielcu
  • Dyplom uznania dla Przedszkola Publicznego w Bystrej w Turnieju Tańca Przedszkolaków

ROK 2010

• Dyplom dla zespołu Iskierki za zajęcie III miejsca w VI Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja"

ROK 2011

• I miejsce zespołu Iskierki w konkursie pieśni maryjnych Ave Maryja
  • I miejsce zespołu Iskierki w kategorii piosenki turystycznej- Krzeszów 2011

ROK 2012

• Dyplom za udział zespołu Iskierki w VIII Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja"

ROK 2013

• Dyplom za udzial zespołu Iskierki w konkursie pieśni maryjnych AVE MARYJA
  • Podziękowanie za udział w Gminnym Przeglądzie Kolęd

ROK 2014

• I miesjce zespołu Iskierki w X Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja"

ROK 2015

• Podziękowanie za udział zespołu Iskierki w I małopolskim przeglądzie szkolnych zespołów regionalnych "To co w nas najpiękniejsze"

ROK 2016

• I miejsce w kategorii Grupa- w Gminnym Konkursie Kolęd Gminy Bystra-Sidzina
  • Udział w konkursie dla przedszkolaków "Ekologiczny Festiwal Piosenki i Wiersza"

ROK 2017

• Podziękowanie za udział w Gminnym Konkursie Kolęd Gminy Bystra-Sidzina

ROK 2018/2019

• DYPLOM za wspaniały występ w gminnym konkursie kolęd i pastorałek

ROK 2019/2020

• Dyplom dla Dzieci z Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej za wspaniały występ w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
  • Dyplom dla Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie piosenki dla przedszkoli pt."Coraz bliżej Święta..." organizowanym przez Fundację Edukacyjną Prymus we Wrocławiu.