Dzień Babci i Dziadk

Obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka w naszym przedszkolu już za nami. Każda z grup zaprezentowała coś ciekawego.  6-latki przygotowały teatrzyk kukiełkowy pt. "LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM". Ze swoją inscenizacją towarzyszyła im grupa 3-latków. Grupy 5-latków pochwaliły się występem jasełkowym. Z kolei grupy 4-latków do wspólnego świętowania zaprosiły niezwykłą postać- Kubusia Puchatka. Wspólnie z nim obchodzili ten dzień pod hasłem "Kubusiowy Dzień Babci i Dziadka". We wszystkich oddziałach zaprezentowane zostały okolicznościowe wierszyki, recytowane przez dzieci oraz piękne piosenki. Oczywiście wnuczkowie nie zapomnieli obdarować swoich babć i dziadków upominkami, m.in.: babeczkami i samodzielnie wykonanymu laurkami. Ponadto goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z Dnia Babci i Dnia Dziadka, które dostępne są w zakładce GALERIA.

Filmik z przedstawienia pt. "LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM".

Filmik z przedstawienia 4-latków dostępny TUTAJ.