Wizyta policjanta'14

W dn.23.09.2014r. nasze przedszkole odwiedził policjant z Komisariatu w Jordanowie. W spotkaniu z nim brały udział poszczególne grupy. Pan policjant poruszył bardzo ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa, m.in. o tym jak: zachowywać się na drodze, bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, zachować się w sytuacji, gdy zaczepia nas obca osoba. Przypomniał również o konieczności i korzyściach noszenia elementów odblaskowych. Jednak największym zainteresowaniem cieszyło się opowiadanie o codziennej pracy policjanta oraz pokaz umundurowania i akcesoriów policyjnych. Na zakończenie spotkanie przedszkolacy mieli możliwość pozostawienia swoich odcisków na kartce. Dzięki temu spotkaniu dzieci z pewnością nabrały zaufania do funkcjonariusza policji. Od tej pory będą go postrzegać, jako osobę, do której można zwrócić się o pomoc.