Rok 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 podziękowania składamy:
  • Pani Justynie Sobinek (mamie Wiktorii)- za pomoc w zaopatrzeniu apteczki przedszkolnej.
  • Panu Krzysztofowi Matyasik (tacie Mateusza)- za wyrementowanie drewnianych elementów piaskownicy.
  • Paniom: Ewie Lipa (cioci Paulinki), Elżbiecie Pietrasik (mamie Emilki), Annie Frydel (mamie Wiktorii), Agnieszcze Mikołajczyk (mamie Wojtusia), rodzicom Mai Jaromin- za podarowanie zabawek dla dzieci.
  • Pani Barbarze Kulka- za ofiarowanie kamizelek odblaskowych dla maluszków.
  • Pani Ewie Bachul- za udostępnienie piły do obcinania żywopłotu.
  • Panom: Marcinowi Błachutowi (tacie Patryka), Markowi Drobnemu (tacie Kubusia)- za udrożnienie rur kanalizacyjnych.
  • Pani Dorocie Lipa (właścicielce restauracji Przystań u Lipy)- za ufundowanie prezentu z okazji Mikołajek w postaci teatrzyku kukiełkowego.
  • Państwu Markowi i Beacie Ciopała (rodzicom Kubusia)- za przekazanie zabawek do sali przedszkolnej i samochodu na plac zabaw.
  • Panu Rafałowi Wirtel (tacie Szymona i Huberta)- za remont: 3 stolików przedszkolnych; 6 szafek w szatni; 1 ławeczki oraz za podarowanie 1000 kartek papieru ksero;

Bardzo serdecznie chcemy podziękować za dobrowolną wpłatę datku na doposażenie placu zabaw dla dzieci w naszym przedszkolu:
  • Państwu: Helenie i Adamowi Gałka
  • Państwu: Urszuli i Piotrowi Suwaj- rodzicom Milenki
  • Państwu: Andrzejowi i Mariannie Solowskim- dziadkom Franusia i Agatki
  • Pani Ewelinie Radoń- mamie Patryka
  • Pani Dorocie Pawlus
  • Państwu: Kindze i Adamowi Dziadkowiec- rodzicom Daniela
  • Państwu: Beacie i Marcinowi Suskim- rodzicom Juliana
  • Panu Piotrowi Łazarzowi- firma Wulkanizacja Bystra
  • Piekarni "Precel"
  • Pracowni krawieckiej "Kaster";
  • Panu Markowi Kulka- tacie Julki

Chcemy również bardzo serdecznie podziękować rodzicom z Rady Rodzicówza pomoc w zorganizowaniu Mikołajek w naszym przedszkolu.