Piknik

Piknik na zakończenie projektów w przedszkolu w Bystrej

W dniu 15 czerwca 2011r. w Przedszkolu Publicznym w Bystrej zorganizowano piknik doświadczalny podsumowujący realizację dwóch projektów unijnych:

„Z zajączkiem przez świat” oraz „Przygoda na wyspie".

Do udziału w imprezie plenerowej dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprosiły swoich rodziców oraz gości:
  • Wójta,
  • Przewodniczącego Rady Gminy,
  • radnych oraz dyrektorów jednostek organizacyjnych
  • pracowników Urzędu Gminy zaangażowanych w realizację projektów.
Podczas pikniku maluchy zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom kilka eksperymentów w ramach umiejętności nabytych w czasie realizacji programu edukacyjnego.
W nagrodę za uczestnictwo w projektach dzieci otrzymały upominki oraz dyplomy. Zebrani goście docenili zaangażowanie i wkład pracy nauczycieli oraz wyrazili podziw i uznanie oglądając prezentacje zdobytej wiedzy i umiejętności nabyte przez dzieci, które poprzez zabawę opartą na skojarzeniach uczyły się liter i wzrokowego rozpoznawania wyrazów przygotowując się do globalnego czytania jak również rozbudzały swoją ciekawość poznawczą poprzez różnego rodzaju doświadczenia i eksperymenty.

Wiecej zdjęć z tego dnia można obejrzeć w galerii.