Rok 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 podziękowania składamy:
  • Pani Agnieszce Lipa- za wykonanie szopki, podarowanie puzzli dla dzieci oraz dwóch sztucznych choinek.
  • Pani Justynie Ziembańskiejza pdarowanie dzieciom dużej ilości zabawek i układanek edukacyjnych;przekazanie stroju dla króla;kolorowych kartek; pomoc w przebieraniu dzieci podczas "Jasełek".
  • Pani Beacie Solowskiej- podarowanie elementów dekoracyjnych do szopki; podarowanie stroju diabła.
  • Pani Beacie Ciopała- za przeprowadzenie z dziećmi pogadanki na temat troski o zdrowie.
  • Pani Małgorzacie Pasternak- pomoc w przebieraniu dzieci podczas "Jasełek".
  • Pani Barbarze Ferdynus- za wykonanie Marzanny.
  • Pani Grażynie Pactwa- za gadżety na nagrody dla dzieci.
  • Panu Damianowi Gałka- za deski do piaskownicy.
  • Pani Beacie Suskiej- za słodycze dla dzieci.
  • Panu Józefowi Bednarzowi- za heblowanie desek.
  • Pani Grażynie Pactwa- za gażety na nagrody dla dzieci.
  • Panu Wójtowi Gminy Bystra-Sidzina- Aureliuszowi Kanii- za zasponsorowanie materiałów i gadżetów do realizacji programu "Odblaskowa Gmina".
Za pomoc przy organizacji "Dnia Rodziny"  podziękowania kierujemy do następujących organizacji i osób:
  • Strażaków OSP Bystra- panów: Marka Drobnego oraz Edwarda Wójciaka- za zorganizowanie oraz rozstawienie: sprzętu nagłaśniającego; parasolów.
  • Koła Gospodyń- pań: Bogumiły Łazarz oraz Krystyny Sroka- za zorganizowanie waty cukrowej dla dzieci.
  • GOK- za wypożyczenie ławek i stolików.
  • rodziców, którzy upiekli ciasta oraz inne słodkości na ten dzień: Magdaleny Buda; Katarzyny Wójciak; Małgorzaty Sala; Renaty Pyrtek; Małgorzaty Staszczak; Moniki Matyasik; Moniki Drobnej; Beaty Suskiej; Agnieszki Sroki; Justyny Sobinek; Zuzanny Hojdas-Sutor; Agnieszki Trybuła.

Chcemy również bardzo serdecznie podziękować rodzicom z Rady Rodziców za pomoc w zorganizowaniu Mikołajek w naszym przedszkolu.

Składamy szczególne podziękowania naszej OSP za udostępnienie na występ i zabawę karnawałową sprzętu nagłaśnającego.