PIKNIK RODZINNY

I PIKNIK RODZINNY  W PRZEDZKOLU W BYSTREJ

11 czerwca w Przedszkolu  w Bystrej  świętowaliśmy po raz pierwszy  Dzień Rodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy piknik w ogrodzie. Część artystyczną przygotowała grupa 3 i 4 latków, która na scenie zaprezentowała dla swoich najbliższych piękne wierszyki i piosenki. Grupy 5-latków  występem rozpoczęły realizację programu „Odblaskowa Gmina” . Rodzice dopisali bardzo licznie tego dnia aby razem ze swoimi pociechami uczcić ten ważny dzień. Nie brakowało atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców. Były konkursy,  zabawy, potrawy z grilla, pyszne domowe wypieki i słodka wata cukrowa , Dzieci mogły radośnie bawić się na dmuchanych  zamkach  do skakania i zjeżdżalniach, pluszowa maskotkę Kubusia Puchatka,  zabawiała wszystkich gości, wodzirej prowadził zabawy przy znanych przebojach i różne konkursy sprawnościowe dla dzieci i rodziców. Za pomoc w organizacji tak wspaniałego dnia dziękujemy rodzicom, OSP, paniom  z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Urzędowi Gminy Bystra- Sidzina. (A.K)