Dzień Dziecka

W dniach 30.05-02.06 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z racji tego iż pogoda nie sprzyjała przygotowaliśmy dla dzieci mnóstwo zabaw w salach przedszkolnych. Największą atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy w znane postacie z bajek, dziękujemy za to pani Agnieszcze Trybuła i Ewelinie Gwiazdoń. Jeśli dzień dziecka to tylko na słodko- Koło Gospodyń Wiejskich z Bystrej ufundowało naszym podopiecznym watę cukrową, bardzo dziękujemy, za ten słodki prezent i czas poświęcony dzieciom pani W. Jaromin. Po tych słodkościach przyszedł czas na zabawę przy muzyce, dzieci tańczyły w rytm znanch przebojów i ćwiczyły podczas aerobiku przygotowanego przez p.Z. Jałocha.

Dziekujemy też rodzicom dzieci za wszystkie słodycze jakie w tych dniach do nas dotarły, niech uśmiech na twarzch dzieci bedzie dla Was najlepszym podziekowaniem. Pani dyrektor obdarowała każdego przedszkolaka  słodyczami i balonikami, które sprawił dzieciom wiele radości podczas zabawy.
 Pozostało tylko życzyć dzieciom- oby każdy dzień był dla Was DNIEM DZIECKA, tego z całego serca życzą wszyscy  nauczyciele i pracownicy Przedszkola w Bystrej.(A.K)

W dniu 02.06 w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk interaktywny z przedstawieniem pt: "Jaś i Małgosia". Przedstawienie to było prezentem na Dzień Dziecka od pani G. Sutor kierownika Biblioteki w Bystrej dla wszytkich dzieci za aktywny udział w konkursach, a w szczególności za ekologiczny konkurs eko-zabawka. Wszyscy świetnie bawiliśmy sie z bohaterami bajki oraz przypieczetowaliśmy umowę z przyrodą: "BĘDZIEMY STRAŻNIKAMI OCHRONY LASU"

Eko-zabawki ze śmieci wykonane przez dzieci z całego przedszkola.