Dzień Kubusiowych...

Grupa 4-latków pod opieką p. Eweliny K. zoorganizowała Dzień Kubusiowych Przyjaciół Natury w ramach programu w którym   bierzemy     udział już po raz 4.Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z pojeciem natura, kształtowanie szacunku dla przyrody oraz zdobywanie wiedzy o otaczającym nas świecie......

W środę 06.05.2014r. grupa 4-latków miała dzień bliskiego spotkania z naturą. Tego dnia cała grupa ubrała się na zielono, który jest symbolem przyrody. Każdy przedszkolak otrzymał książeczkę- przewodnik jak zostać przyjacielem natury i odznakę Kubusiowego przyjaciela natury. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak żyć w zgodzie z naturą, dlaczego jest ona ważna w życiu każdego człowieka, rośliny i zwierząt. Po zajęciach w sali dzieci udały się na wycieczkę po naszej pieknej okolicy i miały możliwość podziwiania jej piękna. Teraz przedszkolaki już wiedzą, ze o przyrodę należy dbać, by cieszyć się nią każdego dnia.(A.K)