Maluszki w ....

W dniu 07.05.2014 grupa maluszków wybrała się na wycieczkę do biblioteki.Spotkanie z książką jest cześcią zajęć tematycznych w najmłodszej grupie. Dzieci poznają świat książki, uczą się jak właściwie z niej korzystać i jak o nią dbać. Mogły też osobiście poznać pracę pani bibliotekarki, która zapoznała je z wyglądem biblioteki, oraz książkami z działu dla dzieci. Dzięki pani bibliotekarce dzieci miały możliwość posłuchać  i oglądnąć  teatrzyk obrazkowy znanej bajki " Jaś i Małgosia". Na koniec spotkania wypożyczyliśmy ciekawe książeczki. W trakcie codziennego popołudniowego spotkania z bajką w przedszkolu dzieci w skupieniu słuchały opowiadania  "Kwak wie jak...." i mile wspominały wycieczkę do biblioteki. Dziękujemy pani Grażynce za miłe nas przyjęcie. ( A.K)