Jan Paweł II

Dzieci z grupy 4 i 6 latków pod opieką swoich pań: A. Suchan, B. Pietrzak, S. Gałka, zaprezentowali wiersze i wspomnienia z przebiegu pontyfikatu Papieża. Dzieci słuchały ulubionej piesni Ojca Świętego " Barka" oraz nagrań z wspomnieniami papieża o Wadowicach. Zaprezentowane zostały również filmy dla dzieci przedstawiajace biografie naszego rodaka i dzień najbardziej wzruszający- dzień w którym Karol Wojtyła został papieżem.  Pamięć o Ojcu Świętym uczciły również dzieci z zespołu Iskierki i zaprezentowały piesni Maryjne.

Na zakończenie wszyscy wysłuchali orędzia Jana Pawła II z płyty CD pt. : " A kiedy  stąd odejdę..." Było to spotkanie pełne emocji i wzruszeń...Cieszymy się, że  papież wkrótce zostanie ŚWIĘTYM!
Spotkanie to było też okazją do złożenia sobie wielkanocnych życzeń przez panią Dyrektor dla wszystkich dzieci i ich rodzin.

WSPOMNIENIA PRZEDSZKOLAKÓW O  PAPIEŻU.....