DZIEŃ BABCI

W styczniu są dwa szczególne dni, w czasie których możemy wyrazić wdzięczność  tym ,których bardzo kochamy- naszym Babciom i Dziadkom- za ich trud, oddanie i to co od nich otrzymujemy. Wspomniane dni są w przedszkolu wyjątkowo uroczyście obchodzone. W tym roku świętowanie Dnia Babci i Dziadka podzielone było na trzy tury- najpierw uroczystości odbyły się w grupie 5-latków ( gr. pani Moniki i Małgosi), następnie w grupie 3 i 4-latków (gr. pani Ani i Sylwii), a na końcu w grupie 6-latków i 4-latków (gr. pani Ali, Sylwii i pani Bogusi). Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swych wnucząt. Każda z uroczystości została rozpoczęta przez Panią dyrektor, która serdecznie przywitała zgromadzonych gości. Z kolei dzieci wraz z wychowawcami przygotowały bogaty program artystyczny składający się z wierszyków, piosenek, tańców oraz inscenizacji. W dalszej części odbył się poczęstunek oraz nastąpiło wręczenie upominków samodzielnie przygotowanych przez dzieci. Wszystkim dopisywał humor, a u niektórych zebranych gości można było nawet dostrzec łzy wzruszenia na twarzach.