TYDZIEŃ SPORTU

Ostatnie dni maja z pewnością zapadną w pamięci naszych dzieci, ponieważ obfitowały w wiele atrakcji. Wszystko to wiąże się z Tygodniem Sportu  (który był zorganizowany w naszym przedszkolu w dniach od 26 maja do 1 czerwca), wizytą w przedszkolu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej oraz z Dniem Dziecka. W ramach wspomnianego Tygodnia Sportu dzieci z każdego oddziału miały okazję sprawdzić swoje możliwości fizyczne, pokonując różne  tory przeszkód przygotowane przez nauczycielki. Były to konkurencje wyjątkowo emocjonujące. Równie ekscytująca dla wychowanków była wizyta strażaków w przedszkolu, w czasie której dzieci miały okazję  bliżej poznać ten niezwykle trudny zawód, mogły także z bliska obejrzeć wóz strażacki i sprzęt strażacki. Wydarzeniem wieńczącym atrakcje całego tygodnia był Dzień Dziecka.