GALA KONKURSU MEN

W dniu 21 maja 2012 r. w Teatrze Groteska w Krakowie odbyła się Wojewódzka Gala Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „ Mam 6 lat”.                                      W uroczystości   uczestniczyli:                                                                                                                                                                            Podsekretarz Stanu w Ministerstwie  Edukacji Narodowej - Mirosław Sielatycki,                                                                                                                                                   Małopolski Kurator Oświaty – Aleksander Palczewski ,                                           przedstawiciele władz samorządowych i kościelnych oraz przedstawiciele rad rodziców, dyrektorzy, dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych województwa małopolskiego.                                                                                                                                                                                                                          W gali uczestniczyła delegacja z Naszego Przedszkola .                                           Uczestnicy Gali obejrzeli spektakl teatralny „ Bajka o Szewczyku”, który był formą nagrody dla wszystkich nominowanych i wyróżnionych .

Więcej  na  stronie:  http://www.kuratorium.krakow.pl/index?ac=111&id=7208
Zdjęcia w galerii -zapraszamy .