TEATRZYK

W piątek-11 maja- dzieci 4-letnie i 6-letnie były na spektaklu pt. "Karius i Baktus" w Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce Zdroju.
"Przedstawienie opowiadało historię dwóch tajemniczych osobników, harcujących w buzi pewnego chłopca. Wymieniona dwójka to nie kto inny, jak bakterie. Uwielbiają słodycze, ale boją się dentysty. Zamieszkali w buzi pewnego chłopca o imieniu Marek, gdzie znaleźli raj na ziemi i spokojnie demolowali zęby malucha. Do czasu, ponieważ któregos dnia Marek musiał udać się do dentysty..."- tak w skrócie można opisać fabułę. W czasie spektaklu stworzona została baśniowa atmosfera: świetlne czary-mary, czarodziejski kufer, bańki mydlane, itp. Przedstawienie miało charakter pedagogiczny, ponieważ pozwoliło uświadomić dzieciom jak ważne jest codzienne dbanie o higienę jamy ustnej.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z wycieczki.