DZIEŃ ZIEMI

W związku z obchodzonym 22 kwietnia Dniem Ziemi dzieci z grupy pięciolatków pod opieką pań: mgr Anny Kozłowskiej i mgr Sylwii Tokarz przygotowały występ z tej okazji. Na początku dzieci zaprezentowały wierszyki okolicznościowe związane tematycznie z ochroną środowiska na ziemi i zaśpiewały piosenki również o podobnej tematyce.
Po części artystycznej miały miejsce różne konkurencje, które kształtowały oraz utrwalały wiadomości, umiejętności i nawyki właściwego dbania o otaczającą przyrodę. Wśród nich można wymienić m.in.: segregowanie śmieci do odpowiednich koszy (na papier, szkło, plastik); wykonanie strojów z nietypowych materiałów, np. bibuły, szarego papieru, sznurków. Również w związku z tym dniem wszystkie dzieci z przedszkola brały udział w akcji Sprzątanie świata.

Zdjęcia z tego dnia prezentujemy w galerii.