Witamy na stronie naszego przedszkola!

Mamy nadzieję, że przybliży ona Państwu życie naszego
przedszkola oraz okaże się źródłem cennych informacji.

8 marca - Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć Wam życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na Waszych twarzach gościł tak samo często, jak dziś.

Wycieczka 4-latków do CKiF w Suchej Beskidzkiej

Dnia 6.03 dzieci z grup 4- latków na zaproszenie Starosty Suskiego oraz Burmistrza Suchej Beskidzkiej odwiedziły Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej. Zobaczyły one spektakl ekologiczny „Drzewo życia” w wykonaniu Aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych      w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom, jakie niebezpieczeństwa czekają na nie w dzisiejszych czasach. Podczas zajęć dzieci rozmawiały o bezpieczeństwie w sieci oraz wykonały prace plastyczne o tematyce związanej z bezpiecznym Internetem

"Blisko telefonu, daleko od dziecka" kampania do rodziców dzieci do 6 r.ż.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wystartowała właśnie z kampanią społeczną  "Blisko telefonu - daleko od dziecka", która skierowana jest do rodziców dzieci do 6 roku życia i zwraca uwagę na negatywny wpływ korzystania przez rodziców z telefonów w obecności dziecka. W ramach kampanii powstał szereg materiałów edukacyjnych w tym grafiki z przekazami kampanii, podcasty z ekspertami, porady dla rodziców.

A wszystko to umieszczone na stronie: DomoweZasadyEkranowe.fdds.pl